Zima pełną parą, w naszym pensjonacie niedawno ucichły sylwestrowe brzmienia, zaczął się nowy rok, a wraz z nim  okazja do kolejnych imprez integracyjnych.

Motywacja i integracja, na dobre wpisały się w tradycję wielu firm, dlatego zapraszamy do Zawoi  – na imprezy pod Królową Beskidów.

Mamy do zaoferowania wiele ciekawych pomysłów na spędzenie Waszego aktywnego wyjazdy firmowego.

Oferujemy miejsce w nowym komfortowym  pensjonacie, z dobrą domową kuchnią i pięknym widokiem na Babią Górę.
Możemy na Wasze życzenie zorganizować m.in  zabawy  na świeżym powietrzu – dużo radości i trochę wysiłku w stylu Zimowej Olimpiady,  czy też grę terenową. Warto też może podczas takiej zimowej olimpiady spróbować swoich możliwości podczas zabaw z psimi zaprzęgami.

Zawoja, jest również miejscem, w któym coś dla siebie znajdą również narciarze. Dużą popularnością cieszy się zwłaszcza wyciąg narciarski Mosorny Groń.

Mroźna zima, która w naszych terenach jest czasem kuligów, zachęca do skorzystania z tej atrakcji. A po kuligu przychodzi czas na ognisko, czyli kiełbaskę, grzańca a może i kapelę góralską :) Imprezy firmowe w naszym pensjonacie icon smile

Wieczorami, po aktywnym dniu przyjdzie chwila na dobrą, taneczną zabawę. Może z góralami? A może w stylu Casino? Wybór należy do Was!

Zapraszamy również na imprezy firmowe do Zawoi latem!

Zapraszamy do zorganizowania w naszym pensjonacie imprezy integracyjnej Waszego zespołu !

Na narty przyjedź do Zawoi Imprezy firmowe w naszym pensjonacie mosrony gron na narty zawoja

Kuligi na imprezy firmowe Imprezy firmowe w naszym pensjonacie kulig

 

Psie zaprzęgi Imprezy firmowe w naszym pensjonacie imprezy firmowe psie zaprzegi