Noclegi u Bogusi – Ośrodek wypoczynkowy na Zielone Szkoły

ZIELONE SZKOŁY W ZAWOI – ZAUFANY OŚRODEK WYPOCZYNKOWY 

Ośrodek Bogusławy Malik, położony w centrum malowniczej wioski , należy do zaufanych obiektów, w którym realizujemy obozy wypoczynkowe oraz zielone szkoły w Zawoi dla dzieci i młodzieży.

Nowoczesny ośrodek przyciąga jasnymi, dobrze wyposażonymi pokojami, w których poczujesz się jak w domu. Gwarantuje ciepłą atmosferę oraz doskonałą zabawę. Oferuje 30 miejsc noclegowych (pokoje – 2,3,4,– osobowych, każdy z własną łazienką i TV), dostęp do Wi-Fi.

Dogodne położenie sprawia, że nie grozi tutaj nuda. W pobliżu znajduje się stadion sportowy KS Warta Zawoja, Hala widowiskowo-sportowa oraz stadnina konna. Bez problemu dotrzesz do stoków narciarskich oddalonych kilka kilometrów oraz wejdziesz na rozległe szlaki turystyczne, które kuszą różnorodnością przyrody i piękną panoramą. Nad wioską króluje monumentalna Babia Góra, która niewątpliwe wzbudza zachwyt o każdej porze roku.

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Miłośnicy aktywnie spędzanego czasu wolnego, jak i zarówno spragnieni ciszy, spokoju.

Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny z kompleksowym wyposażeniem.

Wiemy jak zapewnić niezapomniany pobyt w Zawoi!

wycieczka-integracyjna-do-zawoi

Zielona Szkoła to coś więcej niż zwykła wycieczka, to czas integracji, wypoczynku, a przede wszystkim dobrej zabawy w doskonałym towarzystwie. Wiem jak zapewnić wam niezapomniane przeżycia. Dbamy by każda chwila spędzona w Zawoi była wypełniona przygodą,. Zespół kompetentnej kadry wkłada wszelkie starania, aby zapewnić komfort – zawsze gotowi i pomocni!

Gwarantujemy,  że zapragniesz wrócić do Zawoi, jak wielu zadowolonych gości!

Ciepła atmosfera oraz uśmiech są nieodłącznymi elementami czasu spędzonego pod Babią Górą.

Na domowe, pyszne posiłki w przytulnej stołówce zaprasza mama Bogusi do budynku obok – (oddalony ok.100 m). 

Leave Comment