Ośrodek Jodła

Ośrodek Wypoczynkowy Jodła położony jest w malowniczej dolinie potoku Mosorczyk u stóp Mosornego Gronia w Pasmie Policy w bliskim sąsiedztwie rzeki i lasu.

Jodła w Zawoi to połączenie bliskości lasu i czystego górskiego powietrza co stwarza idealne warunki do wypoczynku w Ośrodku Jodła – w miłej, spokojnej i rodzinnej atmosferze. Ośrodek to doskonała baza wypadowa do poznania pasm górskich, osobliwości Zawoi a także Beskidów, Tatr, Pienin i północnej Słowacji.

Noclegi Zawoja

Ośrodek dysponuje 50 miejscami noclegowymi w pokojach z łazienkami. Kuchnia serwuje domowe wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) w przytulnej i przestronnej stołówce. Do dyspozycji grupy podczas pobytu: sala TV, sala do tenisa stołowego, świetlica z kominkiem. Ośrodek posiada niezbędne kwalifikacje do wypoczynku dzieci i młodzieży.

Gospodarze obiektu

Prowadzący Ośrodek od kilkudziesięciu lat zajmują się obsługą dzieci i młodzieży. Jedną z wielu zalet obiektu jest panująca w nim wyjątkowa atmosfera. Bardzo dużą wagę gospodarze przywiązują m.in. do wyżywienia. Aby niczego nie brakowało kolonistom – cały dzień do dyspozycji grupy jest kącik głodomora ;)