ORGANIZUJEMY WYCIECZKI SZKOLNE

Przyjedźcie do nas na wycieczkę szkolną lub zieloną szkołę. Zapraszamy do Zawoi w Beskidach, gdzie my, gospodarze Ośrodków Wypoczynkowych zorganizujemy dla Was wszystko od A do Z. W czasie pobytu mamy dla Was mnóstwo atrakcji. W naszych domach wypoczynkowych są komfortowe noclegi i przepyszne wyżywienie.

Dlaczego nasze wycieczki i zielone szkoły są najlepsze?

Bo realizujemy bardzo atrakcyjny program, a dzieci mają wypełniony czas. Nad wszystkim czuwa przewodnik / animator, który jest do Waszej dyspozycji w czasie całego pobytu.
Czekamy na Was w Zawoi, w Beskidach o stóp pięknej Babiej Góry. Zapraszamy do naszych domów wypoczynkowych. Hej!

ODKRYWCY BABIEJ GÓRY – WYCIECZKA SZKOLNA ZAWOJA 2017

PROMOCJA CENA OD 190 ZŁ/OS. PRZY MIN 30 OS.

CENA ZAWIERA PONIŻSZY PROGRAM

DZIEŃ I:

 • wyjazd z miejsca Państwa zamieszkania w godzinach rannych i przejazd do Zawoi
 • Wycieczkę w Zawoi zaczynamy od Ośrodka edukacyjnego Babiogórskiego Parku Narodowego, gdzie zobaczymy interaktywną ekspozycję: Flora i fauna babiogórska. Podczas zwiedzania wystawy można usłyszeć odgłosy lasu: m. in. śpiew ptaków i porykiwanie niedźwiedzia. Wystawa przybliża początki ochrony przyrody babiogórskiej oraz historię rozwoju turystyki.
  Niedaleko Muzeum zobaczymy Skansen Budownictwa Babiogórskiego im. Józefa Żaka w Zawoi Markowe Rówienki. Muzeum na powietrzu prezentuje stare chaty góralskie o typowo babiogórskim stylu budownictwa
 • obiad z deserem
 • FOLK DESIGN zajęcia z malarstwa na szkle – wykonywanie obrazka na szybce w technice konturowej,
 • FOLK DESIGN Eko – Sianko – warsztaty wykonywania figurek z siana, każdy uczestnik może wykonać zabawki pod okiem twórców ludowych,
 • kolacja
 • NOC FILMOŻERCÓW – filmy dla dzieci i młodzieży na wielkim ekranie, najlepsze hity filmowe w super jakości obrazu DVD POPCORN dla wszystkich

DZIEŃ II:

 • śniadanie
 • POSZUKIWACZE PRZYGÓD – Odkrywcy Babiej Góry wycieczka ścieżką przyrodniczą – Mokry Kozub
 • obiad
 • ACTIVE CHALLANGE czyli Olimpiada, – jeśli szybkość, sprawność fizyczna i rywalizacja to Twoje domeny, na pewno nie masz czego się bać! Będą skrzynki, rury, narty – brzmi jak błahostka!? Spróbuj wygrać!
 • kolacja
 • OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK
 • DYSKOTEKA Z VIDEOKARAOKE

DZIEŃ III

 • śniadanie
 • SZUKANIE SKARBU – Gra terenowa z użyciem GPS-ów – znajdź ukryty skarb. Sprawdź swoją szybkość dedukcję i spryt! Rozwiąż zadania, które zaprowadzą Cię do Skarbu.
 • obiad z deserem
 • wyjazd w drogę powrotną i możliwość zwiedzania opcjonalnych punktów programu (opis poniżej)

CENA OBEJMUJE:

 • zakwaterowanie w pokojach z łazienkami w Ośrodku Zawojka – 2 noclegi
 • kompleksowe wyżywienie wg programu: 2 x śniadanie, 3 x obiad, 2 x kolacja,
 • opiekę pilota/przewodnika/animatora koordynującego całość wycieczki do dyspozycji grupy podczas pobytu w Zawoi
 • wszystkie bilety wstępu do atrakcji zawartych w programie
 • pobyt kadry pedagogicznej – GRATIS!

CENA NIE OBEJMUJE

 • transportu

Cena obowiązuje w okresie od września 2016 do kwietnia 2017 roku.

Zmniejszenie ilości świadczeń nie powoduje zmiany ceny.

ZAWOJA + WYCIECZKA FAKULTATYWNA

 ZAWOJA TO DOSKONAŁA BAZA WYPADOWA NA WYCIECZKI SZKOLNE

Będąc w górach, pragniesz doświadczyć  jak najwięcej przygód. Proponujemy dodatkowe pomysły na podróże z Zawoi. Korzystając z okazji możesz poznać jeszcze więcej osobliwości Polski południowej. Zorganizujemy dla Ciebie idealną wycieczkę! Pozwólcie, że polecimy wam kilka ciekawych punktów, które warto odwiedzić.

Kraków i Beskidy

Wycieczka szkolna z Zawoi do Krakowa
Wycieczka szkolna z Zawoi do Krakowa

Kraków to niezwykle piękne miasto, będą centrum małopolski. Będą w południowej Polsce, nie sposób go ominąć. Spacer ulicami Krakowa, Drogą Królewską,  Wzgórze Wawelskie wraz  ze słynnym Wawelem i mieszkającym tam smokiem, który zieje ogniem to niezwykłe doświadczenie. Można przenieś się w przeszłość, w czasy królów i dam dworu. Krakowski Rynek, zachwyca, każdego przybysza. Zobaczymy tam zabytkowy budynek Sukiennic, Kościół Mariacki, Pomnik Adama Mickiewicza. Kraków to miejsce, pełne zabytkowych budowli z bogatą historią oraz ciekawymi legendami.

Dodatkowo będąc w Beskidach, Babia Góra zaprasza do wędrówki  jej szlakami. Wyprawa na szczyt satysfakcjonuje każdego łowcę przygód. Zachwycają również ścieżki przyrodnicze otaczające jej podnóże. Do doskonała opcja dla aktywnie spędzających  czas.

Oświęcim

Wycieczka do Oświęcimia
Wycieczka do Oświęcimia

Miejsce, które z pewnością powinien poznać, każdy Polak. Pozostałość po trudnej historii, jakiej doświadczyła Europa. Obóz Auschwitz – Birkenau to muzeum na które głównie składają się dwie części byłego obozu oraz ponad 150 obiektów budowlanych, ok. 300 ruin, autentyczne drogi,rampy,ogrodzenia. To cząstka historii, której możemy doświadczyć poznając to niezwykłe miejsce, jeśli jesteś gotowy na poznanie prawdziwych zmagać jakie przeniosła wojna, powinieneś odwiedzić obóz zagłady w Oświęcimiu.

Zakopane

Szkolna wycieczka w góry
Szkolna wycieczka w góry

Górska stolica Tatr – niewątpliwie jedna z ciekawszych możliwości na szkolną wycieczkę. Zachwyca atrakcjami i panoramą – tutaj poczujesz prawdziwie górski klimat. Zwiedzanie Sanktuarium Matki Boskiej na Krzeptówkach,  Skoczni Wielka Krokiew, wyjazd kolejką krzesełkową na Polanę Szymoszkową i przejście na Gubałówkę (10 min), panorama Tatr i Zakopanego, zjazd kolejką linową – terenową z Gubałówki do centrum Zakopanego, czas zorganizowany na pamiątki na Krupówkach, wizyta na zabytkowym Cmentarzu na Pęksowym Brzyzku. Zakopane zachwyca panoramą, historią i kulturą prawdziwych górali!

Pieniny

Pieniny - spływ Dunajcem
Pieniny – spływ Dunajcem

Kościółek w Dębnie Podhalańskim (UNESCO), Zamek „Dunajec” w Niedzicy, spacer koroną zapory, pawilon wystawowy Pienińskiego Parku Narodowego – początek spływu Dunajcem, spacer malowniczym Wąwozem Homole, spacer po uzdrowisku – Szczawnica – to właśnie Pieniny i atrakcje, jakie tutaj na Was czekają. Monumentalne góry, które z pewnością watro zdobyć! Zachwycają miłośników gór. Pieniny gwarantują niezapomniane wrażenia!

 

Wieliczka

Wieliczka - Kopalnia Soli
Wieliczka – Kopalnia Soli

Zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce – spacer Trasą Turystyczną, poznanie historii, atrakcji i tradycji przedstawionych przez Przewodnika! To jedno z najcenniejszych zabytków Polski, odwiedzane przez milionów turystów rocznie z całego świata. To dobytek kilkudziesięciu pokoleń górników, któremu niewątpliwie należy poświęcić chwilę uwagi.

 

Wadowice i Inwałd

Wycieczka szkolna z Zawoi do Parku Miniatur w Inwałdzie
Wycieczka szkolna z Zawoi do Parku Miniatur w Inwałdzie

Rodzinne miasto znanego polaka – Karola Wojtyły – Jana Pawła II. Piękne miasto z ciekawymi zabytkami, nie daleko Krakowa. Słynące nie tylko z budowli, ale również z pysznych papieskich kremówek – nie sposób im się oprzeć! Po zwiedzeniu rodzinnego domu Jana Pawła II i spacerze po Wadowicach, warto udać się do Inwałdu, gdzie znajduję się park miniatur z parkiem rozrywki. W jednym momencie przenieś się w różne części świata! W parku odnajdziesz  miniatury najsłynniejszych zabytków, cudów świata.