JEDNODNIOWA WYCIECZKA DO ZAWOI DLA ŁOWCÓW PRZYGÓD!

Zawoja to wioska pełna atrakcji oraz ciekawostek, leżąca u podnóża Babiej Góry. Jest doskonałym miejsce na zorganizowanie wycieczki dla dzieci i młodzieży. My wiem jak zagospodarować czas dostarczając  niezapomnianych wrażeń – obudzić ducha rywalizacji oraz pracy w grupie na wolnym powietrzu w sąsiedztwie szumiących rzek i lasów! Wycieczka do Zawoi da się zapamiętać!

WYCIECZKA DO ZAWOI ZA 29ZŁ/OS - PROPONUJEMY!

ognisko-wycieczka-do-zawoi

 • GRA TERENOWA –  Zabawa wymagająca orientacji w terenie, sprytu, strategicznego myślenia oraz współpracy. Z pewnością dostarczy wiele emocji!
 • OLIMPIADA  – Doskonała zabawa na świeżym powietrzu, bawiąca każdego uczestnika. Aktywnie spędzony czas gwarantujący wiele uśmiechu.
 • OGNISKO – Chwila na odpoczynek, integrację. Pozwala poczuć prawie górski klimat.

Jeden dzień to zbyt mało, by skorzystać z wszystkich uroków Zawoi. Staramy się, by dostarczył jak najwięcej wrażeń – z pewnością zapragniesz do nas wrócić!

Jeśli szukasz ciekawej formy na wycieczkę szkolną, klasową,  gdzie naprawdę poczujesz integrację – Zapraszamy do Zawoi! Blisko w górach, gdzie nie sposób się nudzić. Wycieczka do Zawoi to aktywnie spędzony czas w towarzystwie  wyśmienitej zabawy. Dla nas liczy się twoje zadowolenie! Wszystkie zabawy pod czujnym okiem koordynatora.

I.GRA TERENOWA – To zabawa na świeżym powietrzu pozwalająca sprawdzić kondycję. Grupa podzielona na drużyny, kierując się przygotowaną przez nas mapą, „szuka Skarbu”. Gra wymaga sprytu, sprawności fizycznej i logicznego planowania.  Liczy się szybkość – Kto pierwszy, ten lepszy! :). Aby dotrzeć do celu, grupy rozwiązują zagadki i łamigłówki dotyczące Podbabiogórza. Gra nie tylko bawi, ale również uczy.

II.OLIMPIADA – Kolejny punkt naszej wycieczki do Zawoi. Active challange, drużyny zmagają się z przygotowanym przez nas torem przeszkód. Profesjonalny sprzęt i doping naszego Teamu z pewnością obudzą ducha walki i rywalizacji. Zabawa zawsze dostarcza mnóstwo uśmiechu na twarzach uczestników.

III. OGNISKO – Już nie ma drużyn, jest tylko jedna zgrana grupa, odpoczywająca po zmaganiach dnia, pierząca kiełbaski i wymieniająca się doświadczeniami zdobytymi w Zawoi. To wspólnie spędzony czas po dniu pełnym wrażeń i niezapomnianych emocji.

 

Jeden dzień to znacznie mało czasu by poznać wszystkie osobliwości Zawoi. Jednak pragnącym skorzystania z kolejnych wyzwań możemy polecić m.in:

 • WYPRAWĘ NA BABIĄ GÓRĘ – Królową Beskidów, zachwycającą niezwykłymi walorami przyrodniczymi, atmosferycznymi, a przede wszystkim panoramą.
 • ZAGRODĘ EDUKACYJNĄ – Znajdującą się po na trasie do Zawoi – w Marcówce, gdzie znajdziesz stado kóz, owiec, w towarzystwie pasterzy, którzy z przyjemnością opowiedzą o życiu Babiogórców, pokarzą wyrób oscypków i zabawią opowieściami.
 • OŚRODEK EDUKACYJNY BABIOGÓRSKIEGO PARKU NARODOWEGO ORAZ SKANSEN BUDOWNICTWA BABIOGÓRCÓW IM. JÓZEFA ŻAKA – Obiekty uczące o walorach i ochronie Babiej Góry oraz życiu dawnych mieszkańców tutejszych terenów.
 • PARK CZARNEGO DANIELA – To niezwykłe gospodarstwo, gdzie możesz spotkać jelenie, daniele, konie, owce, kozy oraz lamy. Żyją jak na w naturze pomimo ograniczonej wolności.
 • I WIELE INNYCH

ZAPRASZAMY NA WYCIECZKĘ DO ZAWOI W DOSKONAŁEJ CENIE – 29ZŁ/0S

CENA OBEJMUJE:

 • UDZIAŁ W GRZE TERENOWEJ
 • ZAJĘCIA INTEGRACYJNE – OLIMPIADA
 • OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASY

CENA NIE OBEJMUJE:

 • KOSZTÓW TRANSPORTU
 • DODATKOWYCH ATRAKCJI