Najlepsze wycieczki szkolne w góry – Zawoja wraz z Babią Górą!

Zapraszamy na wycieczki szkolne w góry, zapewniamy niezapomniane wrażenia, ciekawy program, a przede wszystkim doskonałą zabawę i aktywnie spędzony czas na świerzym, górskim powietrzu.

Poniżej prezentujemy Państwu program spędzenia 3 dni w Zawoi – u podnóża Babiej Góry. Gwarantujemy zakwaterowanie w komfortowym ośrodku „Zawojka” wraz z pełnym wyżywieniem,  z wykwalifikowaną kadrą, rozrywkę podczas wycieczek szkolnych!

Dzień 1 – przyjazd, spacer i rozrywka

Przyjazd na wycieczkę w góry do Zawoi ok 13.

 • Zakwaterowanie w komfortowych pokojach.
 • Obiad
 • Popołudniowa wycieczka na Mosorny Groń. Podczas spaceru na szczyt Mosornego Gronia skąd można podziwiać piękny widok na masyw Babiej Góry, Policy,Jałowca a dalej na Beskid Żywiecki, Makowski i Tatry. Po drodze największy w Beskidach wodospad na potoku Mosorczyk. Jest to najpiękniejszy wodospad w całych Beskidach ze względu na swoją szerokość i piętrowy układ skał.
 • Kolacja, czyli posiłek po spacerze, dla każdego coś dobrego ;) Wycieczki szkolne w góry icon wink
 • Spotkanie z folklorem na wesoło, barwne opowieści górali o tym jak to dawniej było w górach
 • Dyskoteka z karaoke – tańcz, śpiewaj, baw się w najnowszych rytmach, z profesjonalnym DJ. A że śpiewać każdy może, to zaprosimy Was do koncertu!

Dzień 2 – oblicze Królowej Beskidów, czyli wycieczki szkolnej w góry ciąg dalszy!

 • Śniadanie, a po śniadaniu z prowiantem w dłoni. . . .
  Całodzienna wycieczka na Babią Górę. Przejeżdżamy autokarem na przełęcz Krowiarki, z której czerwonym szlakiem będziemy szli na szczyt. Z biletami w dłoni, zwiedzamy Babiogórski Park Narodowy. Podchodzimy na początku stopniami, a później ścieżką stromo pod gorę i tak dochodzimy na Sokolicę, punkt widokowy podczas wycieczki szkolnej w góry, gdzie czeka nas piękny widok na masyw Babiej Góry – można również usiąść i odpocząć na ławkach. Następnie podchodzimy kamiennymi stopniami w coraz bardziej rzadszym lesie i kosówce. Następnego punktu widokowego z którego przy dobrej pogodzie widać Orawę i Tatry. Dalej szeroką granią i trzymając się szlaku dochodzimy na wierzchołek. Wejście na szczyt składa się kilku nietrudnych podjeść oraz zejść na kopy. Czasami wydaje się, że to jest już wejście na szczyt jednak po osiągnięciu wierzchołka okazuje się, że szczyt Babiej Góry – Diablak jest troszkę dalej. Jest to też świetna okazja by uczestnicy wycieczki szkolnej w górach pochwalili się swoją wiedzą na temat Babiogórskiego Parku Narodowego.
 • Wracamy ze szczytów do pensjonatu na obiadokolację, czyli wędrowcy – do stołu!
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek, czyli jak to na turystów przystało jest ognisko, są kiełbaski i są opowieści.

Dzień 3 – każdy jest zwycięzcą 

 • Śniadanie
 • Olimpiada na wesoło, czyli pokaż nam jak skaczesz, strzelasz, biegasz i rzucasz! Nie liczy się miejsce na podium, ale dobra zabawa!
 • Po obiedzie wyjazd

W TROSCE O PAŃSTWA KOMFORT, PROGRAM MOŻE BYĆ ZMODYFIKOWANY

WYCIECZKI SZKOLNE W GÓRY - ZAWOJA!

wycieeczka-szkolna-z-zawojaDla nas najważniejszy jest Państwa komfort i zadowolenie z czasu spędzone w górach. Pragniemy byś chciał wrócić w to niezwykłe miejsce, którym z pewnością jest Zawoja. Troszczymy się o każdy szczegół Państwa pobyt. Jesteśmy do ciągłej dyspozycji!

Wycieczka szkolna ma za zadanie uczyć i bawić. Dostarczyć wrażeń, które z przyjemnością będziecie wspominać! Jesteśmy tutaj by zadbać o Państwa! Jesteśmy tutaj dla Was!

Zawoja to doskonała opcja na wycieczki szkolne w góry. Zapraszamy do aktywnie spędzonego czasu razem z nami!