Ośrodek wypoczynkowy Zawojka – pomagamy wypocząć

ZIELONE SZKOŁY W GÓRACH – NAJLEPSZY OŚRODEK WCZASOWY

Obiekt w pełni przygotowany na przyjęcie Zielonej Szkoły, grup młodzieży i dzieci, jak i zarówno zorganizowania pobytu integracyjnego, wesela, komunii czy innych imprez okolicznościowych.

Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka położony jest w malowniczej części Zawoi Górnej w bliskim sąsiedztwie rzeki i lasu. Połączenie bliskości lasu i czystego górskiego powietrza stwarza idealne warunki do wypoczynku w miłej, spokojnej i rodzinnej atmosferze. Ośrodek to doskonała baza wypadowa do poznania pasm górskich, osobliwości Zawoi a także Beskidów, Tatr, Pienin i północnej Słowacji.

W odległości ok 400 – 500 m od Ośrodka jest sklep spożywczy, Kościół oraz kompleks boisk ORLIK. Nie brakuje tutaj bogatych szlaków turystycznych. Pracownicy obiektu starają się by niczego Ci nie brakowało, byś o nic nie musiał się martwić, a pobyt tutaj był samą przyjemnością. Na ośrodku zawsze jest osoba gotowa Ci pomóc w każdej sytuacji.

Ośrodek dysponuje 58 miejscami noclegowymi o wysokim standardzie turystycznym (w 2,3,4- osobowych pokojach z łazienkami, TV oraz dostępem do Wi-Fi) . Kuchnia serwuje domowe pyszne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) w przestronnej sali restauracyjnej przystosowanej na każdą okoliczność. Do dyspozycji jest sala multimedialna, gdzie prowadzone są różnorodne warsztaty, stół bilardowy, ping-pong oraz duży telewizor). 

Ośrodek posiada niezbędne kwalifikacje do wypoczynku dzieci i młodzieży.

CZEKAMY W GOTOWOŚCI!

zielone-szkoly-w-gorach-zawojka

Dla nas wygoda i zadowolenie gości jest na pierwszym miejscu! Dużą uwagę skupiamy na detalach, które często decydują o komforcie pobytu. Kadra kompetentnych pracowników dokłada wszelkich starań w trosce o to byś z przyjemnością powrócił do Królowej Beskidów – Babiej Góry. 

ZAPRASZAMY DO ZAWOJKI!