OFERTA ZIMOWISKA DLA GRUP MINIMUM 10 OSÓB + 1 OSOBA OPIEKI

ZAWOJA to znakomite miejsce na zimowisko w górach. Ta największa wieś w Polsce słynie wśród dzieci i młodzieży jako doskonałe miejsce do zimowych zabaw. Przyciąga tu Królowa Beskidów – Babia Góra, dumnie górująca nad Zawoją. To drugie co do wysokości pasmo górskie w Polsce chronione przez Babiogórski Park Narodowy, które kryje w sobie jeszcze nie jedną niespodziankę.

Tak więc spakujcie plecaki, zabierzcie narty oraz dobry humor i przyjdźcie do Zawoi. Za dnia będziemy szusować na nartach pod czujnym okiem instruktora. Wieczorami Ogarnie nas Karaoke Schow. W nocy wytropimy dzikiego zwierza i zapalimy góralską watrę. Eskimosi to my! Powiemy budując prawdziwe igloo. Na zimowisku w górach będzie tyle atrakcji, że HEJ!

ZAKWATEROWANIE Pensjonat Modrys. Poczytaj więcej o naszym Pensjonacie tutaj>>

WYŻYWIENIE trzy razy dziennie. Śniadanie, obiad + deser, kolacja. Dla chętnych – całodzienny kącik głodomora;) Troszczymy się o Was także poza Ośrodkiem – DARMOWA gorąca herbata na stoku + słodki poczęstunek specjalnie dla Was!

Program zimowiska w górach:

NARTY – nauka i doskonalenie technik narciarskich pod czujnym okiem instruktora. Dla początkujących stok narciarski długości ok. 400 metrów, a dla zaawansowanych Wyciąg Krzesełkowy na Mosorny Groń.

ESKIMOSI TO MY! budowa jamy śnieżnej w zależności od warunków śniegowych, pozyskiwanie wody, przygotowanie obozowiska w warunkach zimowych, rozpalanie ogniska

NA TROPIE WILKA dzienna lub nocna wyprawa do lasu zimową porą z leśniczym, rozpoznawanie tropów zwierząt, „śpiący las”, „tropienie niedźwiedzia”

TURNEE PO ZAWOI wizyta w dyrekcji Babiogórskiego Parku Narodowego – multimedialne muzeum, Skansen Budownictwa Babiogórskiego – stare zabudowania góralskie, wyprawa do „Baskidzkiej Niagary” – największego w Beskidach wodospadu

GAZDOWSKI KULIG z POCHODNIAMI! poprzez gęsty las popędzimy kuligiem, zaprzęgi konne, góralskie sanie

WIECZÓR BABIOGÓRSKICH LEGEND porywający i znakomity humorystyczny występ góralski, interaktywne gawędy i konkursy góralskie, muzyka regionalna na żywo

WARSZTATY FOTO podstawy Chcesz robić naprawdę dobre fotki. Poznaj tajniki fotografii na obozie zimowym

SZKOLENIE LAWINOWE i PIERWSZA POMOC Zajęcia prowadzone przez ratownika GOPR

ZIMOWA OLIMPIADA wyścigi na sankach, bitwa śnieżna, wyścigi snowtubingowe, rzeźba w śniegu, prawdziwa atmosfera olimpijskiej rywalizacji. Dla zwycięzców medale olimpijskie.

DISCO I KARAOKE SHOW zawodowy DJ i sprzęt na jedyną taką imprezę podczas zimowiska, do tego profesjonalne VIDEOKARAOKE na wielkim ekranie z bezprzewodowymi mikrofonami i nagłośnieniem stereo

ARTYŚCI NA START – zajęcia garncarskie – własnoręczne tworzenie naczyń na kole garncarskim, rzeźbiarz – pokaz rzeźbiarstwa i malowanie ptaszków beskidzkich, malowanie na szkle – własnoręczny wyrób, eko-zabawki z siana – pokaz i własnoręczny wyrób,

NOC FILMOŻERCÓW – filmy dla dzieci i młodzieży na wielkim ekranie, profesjonalny projektor i ekran kinowy, najlepsze hity filmowe w super jakości obrazu DVD

CENA JUŻ OD 350 ZŁ ZA 7 DNIOWY POBYT Z ZIMOWYMI ANIMACJAMI 

OFERTA ZIMOWISKA DLA GRUP MINIMUM 10 OSÓB + 1 OSOBA OPIEKI

OFERTA ZIMOWISKA W GÓRACH DLA TURYSTÓW INDYWIDUALNYCH 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zapytaj o super obóz zimowy, napisz e-mail lub zadzwoń. Szybko dostaniesz ofertę specjalnie dla Ciebie!

Wycieczki fakultatywne w czasie obozu zimowego

Kraków – dawna stolica Polski. Do dziś pozostała kulturalnym i naukowym sercem Polski, przez wielu uważana za najpiękniejsze miasto Polski.  To właśnie z Krakowa całkiem blisko do Wieliczki, aby tam zwiedzać podziemną trasę  wiodącą poprzez solne groty i komnaty.

W programie wycieczki:

 • W Wieliczce – podziemna trasa dla zwiedzających
 • Zwiedzanie Wzgórza Wawelskiego – Dziedziniec i Katedra na Wawelu
 • Zwiedzanie Kościoła Mariackiego. Najświętszej Marii Panny, kościół Mariacki – jeden z największych i najważniejszy, po Katedrze Wawelskiej, kościół Krakowa, od 1962 posiada tytuł bazyliki mniejszej
 • Dziedziniec Uniwersytetu Jagiellońskiego, tzw. Collegium Maius – obecnie znajduje się tam Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego, zawierające głównie przedmioty związane z dziejami uniwersytetu.
 • Wizyta w Kościołach św. Andrzeja i św. Wojciecha
 • Przejście Drogą Królewską (ul. Grodzka, Rynek, Barbakan), czyli aleją najważniejszych zabytków Krakowa.
CENA: od

Zakopane –  zdecydowanie jeden z najważniejszych punktów podczas wyjazdów fakultatywnych w trakcie zimowisk. Zimowa stolica Polski, serce polskiego narciarstwa i wszelkich śnieżnych rozrywek.

W programie wycieczki:

 • Wyjazd kolejką na Polanę Szymoszkową
 • Zwiedzanie Muzeum Kornela Makuszyńskiego. Miejsce, poświęcone twórczości autora takich dzieł jak: “Awantura o Basię” czy tez ” 120 Przygód Koziołka Matołka”.
 • Zwiedzanie Wielkiej Krokwi – skocznia, obiekt na którym odbywają się konkursy w ramach Pucharu Świata.
 • Krupówki – deptak Zakopanego

CENA: od 60 zł

Pieniny –  pasmo górskie w południowej Polsce i północnej Słowacji, stanowiące najwyższą część długiego, porozdzielanego pasa skałek wapiennych (Pieniński Pas Skałkowy).

W programie wycieczki:

 • Zamek – warownia, na brzegu jeziora Czorsztyńskiego w Niedzicy
 • Spacer koroną zapory Dunajca – gwarancja obejrzenia pięknej panoramy Pienin
 • Wąwóz Homole – najbardziej znana i jednak z najpiękniejszych części Pienińskiego Parku Narodowego.
 • Spacer po Szczawnicy –  miasteczku słynącego z uzdrowisk i leczniczych wód – dla poprawy zdrowia.

CENA: od 60 zł.